Z PEWNOŚCIĄ ROBISZ COŚ BARDZO DOBRZE
ale
NIE MUSISZ ZAJMOWAĆ SIĘ WSZYSTKIM

Z PEWNOŚCIĄ ROBISZ COŚ BARDZO DOBRZE
ale
NIE MUSISZ ZAJMOWAĆ SIĘ WSZYSTKIM

ul. Burakowska 5/7 01-066 Warszawa
+48 607 063174

Nowoczesne podejście do promocji farmaceutycznej

Wspólne działania są znakiem zmieniających się czasów. W dążeniu do lepszych rezultatów osiąganych szybciej i taniej warto połączyć wysiłki.

Dotarcie do wybranej grupy klientów nie musi polegać na kosztownej i długookresowej promocji dedykowanej pojedynczym produktom.

Wspólna promocja niekonkurujących ze sobą produktów u wybranych specjalistów tj. lekarzy, dietetyków, rehabilitantów , położnych i w aptekach
odbywająca się w dogodnym terminie, jest tańsza a, z wykorzystaniem efektu synergii, skuteczniejsza od klasycznej promocji na wyłączność.
Synergia to współdziałanie elementów materialnych i niematerialnych w dążeniu do lepszego rezultatu.

Co promotion
Nie możemy sobie pozwolić na rutynę. Ponad 20 lat doświadczenia w branży farmaceutycznej to duża wartość i solidna podstawa, aby świadczyć wysokiej jakości usługi.
Nasze doświadczenie pozwala na unikanie błędów i optymalizację działań.
Niezależnie jednak od tego, musimy ciągle wsłuchiwać się w potrzeby rynku i oferować nowoczesne rozwiązania dopasowane do zmieniającego się otoczenia.

Co-promotion to odpowiedź TDG Izery na częste sygnały o potrzebie promocji adekwatnej do bieżących wyników sprzedaży, nawet krótkookresowo, dostępnej także dla firm nie dysponujących dużymi budżetami. To promocja, która w miarę weryfikacji rezultatów, może być kontynuowana, ale też zakończona. To promocja, którą poddamy wnikliwej ocenie, ustalając wspólnie z Producentem miarodajne wskaźniki oceny- KPI.
Łączymy niekonkurencyjne produkty skierowane do wspólnego targetu odbiorców. Synergia to współdziałanie elementów materialnych i niematerialnych w dążeniu do lepszego rezultatu

Co-promotion to nie akcja zaplanowana na jakiś czas, ale produkt, który udostępniamy naszym Klientom jako integralny składnik naszej oferty.

Zgłoszenia i pytania należy kierować na adres: copromotion@tdg.com.pl
Zapraszamy!